REZIDENCE MOSER, Karlovy Vary
TIPY NA VÝLET
  1. Home
  2. Tipy na výlet

Tipy na výlet

Datum
příjezdu
Datum
odjezdu

TIPY NA VÝLET

04 Březen 2019

Město Karlovy Vary je především lázeňské město, kde nechybí nádherná kolonáda se slavnými léčivými prameny. Město je však známé i výrobou sklárny Moser, nacházející bezprostředně vedle rezidence. Slavný likér Becherovka pochází rovněž z Karlových Varů a jeho muzeum naleznete v centru města.

     Město Karlovy Vary je především lázeňské město, kde nechybí nádherná kolonáda se slavnými léčivými prameny. Město je však známé i výrobou skla ve slavné sklárně Moser, nacházející se bezprostředně vedle rezidence. Slavný likér Becherovka pochází rovněž z Karlových Varů a jeho muzeum naleznete v centru města.

     Pokud se chcete podívat na město shora, nenechte si ujít vyhlídku Diana. Dostanete se na ni lanovkou. U vyhlídky je Motýlí dům i dětské hřiště. Zpět můžete pěšky, cestou přes přilehlý les. Zajímavé je Muzeum voskových figurín, celoročně otevřený Vánoční dům nebo muzeum města.

     Okolí Karlových Varů nabízí nespočetné možnosti pro různé sporty: téměř 2000 km cyklistických tras, 10 golfových hřišť, přírodní i umělá koupaliště, lanová centra, horolezectví, nespočet turistických značených tras, ski areály otevřeny pro zimní i letní sporty a možnosti pro různé adrenalinové sporty jako motokáry, paintball nebo únikové hry.

     Za zmínku stojí např. slavná porcelánka Thun, Svatošské skály, přírodní rezervace Soos, hrady Loket a Bečov či zámek Kynžvart.

  • Sklárna Moser
  • Jan Becher Museum
  • Vyhlídka Diana
  • Svatošské skály
  • Přírodní rezervace SOOS
  • Hrad Loket

Zobraz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM