REZIDENCE MOSER, Karlovy Vary
SLUŽBY REZIDENCE
  1. Home
  2. Tipy na výlet

Tipy na výlet

Datum
příjezdu
Datum
odjezdu

SLUŽBY REZIDENCE

27 Únor 2019

Hosté mají k dispozici WiFi připojení a vstup do wellness centra a fitness po celou dobu pobytu zdarma. Snídaně, masáže, soukromé kino a další služby Vám ráda zajistí naše recepce, která je Vám k dispozici 24 hodin denně.

WIFI

Rychlé a kvalitní internetové připojení je v dnešní době velice důležité. Proto našim hostům nabízíme WiFi připojení ve všech apartmánech zdarma.

PARKOVÁNÍ

Pro ubytované hosty je k dispozici rozlehlé parkoviště přímo u recepce. Maximální pocit bezpečí zajišťuje kamerový systém v celém areálu.

STRAVOVÁNÍ

Každý apartmán nabízí moderní, plně vybavený kuchyňský kout pro snadné vaření jakýchkoliv pokrmů. V pěší vzdálenosti nebo pár minut jízdy autem naleznete dva supermarkety, otevřeny denně.

Pokud si rádi užíváte snídaně hotelového typu, nabízíme možnost doobjednání snídaní v nedalekém hotelu Dvorana, vzdáleném jen pár metrů od rezidence.

Navíc naše recepce ráda poradí a doporučí ověřené restaurace v Karlových Varech.  

DALŠÍ SLUŽBY

Recepce je k dispozici 24 hodin denně a je nápomocná zajistit Vám další služby.

Ráda poradí, jaké atraktivní místa stojí za to navštívit, pomůže s rezervací vstupenek do muzeí, galerií nebo na kulturní či společenské akce a doporučí prověřené místní restaurace a bary. Zajistí průvodce městem, půjčení sportovních potřeb nebo zájezdy do evropských měst.

Zobraz na mapě
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM